Team

team

Management

Herwin Roberts

Directeur a.i.

Werkdagen: ma - di - wo

Lianne Hendrikx

Directielid

Werkdagen: di - wo - do - vr

Team

Marloes Cox

coördinator unit 1 + stamgroepleerkracht

E-mail: m.cox@bs-dedriesprong.nl

Werkdagen: di - wo - do

Martine Bedaux

stamgroepleerkracht unit 1

E-mail: m.bedaux@bs-dedriesprong.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Hanneke Benders

stamgroepleerkracht unit 1

E-mail: hanneke.benders@bs-dedriesprong.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Gerda van Lieshout

stamgroepleerkracht unit 1

E-mail: g.vanlieshout@bs-dedriesprong.nl

Werkdagen: ma - do

Samantha Seijkens

coördinator unit 2 + stamgroepleerkracht

E-mail: samantha.seijkens@bs-dedriesprong.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Charlotte Kuijken

stamgroepleerkracht unit 2

E-mail: charlotte.kuijken@bs-dedriesprong.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Alex Mandouraris

stamgroepleerkracht unit 2

E-mail: alex.mandouraris@bs-dedriesprong.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marlou Notenboom

stamgroepleerkracht unit 2

E-mail: marlou.notenboom@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - vr

Floris Riewald

vakleerkracht gym

E-mail: floris.riewald@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - wo

Joke Berendsen

administratief medewerkster

E-mail: j.berendsen@bs-dedriesprong.nl

Werkdagen: di